Nasz Team

kurs skitourowy zakopane wycięte tatry2

Nasz zespół

Jeśli iść w góry to tylko z profesjonalistami!

Paulina Figura

Skialpinistka z wieloletnim doświadczeniem.

W latach 2009-2014 członkini kadry narodowej, medalistka Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Brała udział w wielu zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej, zdobywając m.in. 4 i 5 miejsce na Mistrzostwach Świata. Licencjonowany przewodnik tatrzański. Narciarstwo nie jest jej jedyną pasją. Od 2006 roku uprawia wspinaczkę sportową, a dwa lata później przeniosła swoje umiejętności w góry. Ma na swoim koncie liczne drogi wspinaczkowe w Tatrach oraz Alpach.

jacek żebracki skitoury w tatrach

Jacek Żyłka – Żebracki

ratownik TOPR, instruktor narciarstwa wysokogórskiego PZA, trener kajakarstwa górskiego, biegacz górski

Zwycięzca Maratonu Gorce czy Memoriału Psotki. Rekordzista Polski w biegu na Mont Blanc (6,31 h góra/dół), wielokrotny Mistrz Polski i zdobywca Pucharów Polski w skialpiniźmie. Uczestnik zawodów Grand Course w Alpach oraz uczestnik programu Polski Himalaizm Zimowy 2010 – 2015.

jasiek korlatowicz

Jan Korlatowicz

Ratownik TOPR, aktywnie działa wspinaczkowo
i narciarsko w Tatrach i Alpach.

Przeszedł wiele klasycznych szlaków narciarskich w Alpach oraz Dolomitach, zimą 2008 roku  zjechał na nartach z Mount Blanc. Na swoim koncie ma jedne z trudniejszych Tatrzańskich zjazdów narciarskich. Uczestniczy w wielu zawodach ski alpinistycznych w kraju oraz poza jego granicami.

skitourowe tatry Michał Stoch

Michał Stoch

Licencjonowany przewodnik tatrzański
oraz instruktor narciarski PZN.

W latach 2000-2008 uprawiał kolarstwo szosowe.
W sezonie 2007 jeździł we francuskiej grupie kolarskiej Espoir De Sud.
Od 2009 trenuje ski alpinizm, w latach 2010-2013 członek kadry narodowej, oraz medalista pucharu i mistrzostw polski w narciarstwie wysokogórskim.